Červen 2014

Ashley posted on FB #5

30. června 2014 v 10:36 | Bells |  Ash-obrázky
"Beachin cherry eatin' with my girl Kim Hidalgo."

Aktuálně --> 0.6

25. června 2014 v 17:43 | Bells |  Bells
Konečně se to blíží ^_^ --> Den D, nebo možná den S (jakože den smrti , jak pro koho že :D).
A víte co, já se celkem do 9 těšim :D (to říkáš teď!, počkej až tam přijdeš). Přeju si aby bylo zítra hnusně a pršelo :D, když bude, tak si "prej" objednáme do školy pizzu ^_^ a to bych sakra brala, a když ne, tak táhneme na bubble-tea -.-, tůdle-nudle!. Dneska jsme dostávali učebnice do 9, fakt skvělý -.-, ještě se mi cestou domů protrhla taška a pár učebnic spadlo, to se může stát fakt jenom mně :D, proč je dělaj tak sakra těžký?! Ten skvostnej pocit, když s kámoškama hrajetu hru o život vrtochy osudu (to je hra :D, abyste si nemysleli, že fakt hrajem o život :D) a máte vyděláno tolik peněz, jste architekt, jste vdaná a máte 2 děcka na krku :D, co víc si přát :D ? Už se s tím článkem štvu asi 20 minut díky omegle -.-, děkuju ti omegle! :D (no reklam :D) a pokud se mi to povede nastavit, tak bude brzo novej dess - letní s Ninou :3. Pfůů, to už stačí :D.
PS: ano, zase přikládám video - TVD :3, ta hudba je... *pohybování hlavou, když máte nasazený sluchátka* :D

xoxo ℬells


Happy day ^_^

22. června 2014 v 13:23 | Bells |  Bells
Jak už v názvu článku můžete vidět - Happy day. Ano, včera jsem měla opravdu vydařený den ^_^. Padla 17:00 a já aktualizovala YouTube (čekala jsem na video :D) a výsledek za to opravdu stál :D. Ten pocit když pijete a on si sundá triko v zájmu challenge, jakože ten pohled - :OO no doprd*le a vypadne vám z pusy voda :D! (pro vaší informaci - TADY je :D) Teď taková hádanka - Víte jak říkají lidožrouti těhotný ženám? Kinder surprise :'DDDDDDDD. A přidávám písničku kterou od včerejška miluju :'3

xoxo ℬells


Aktuálně --> 0.5

19. června 2014 v 16:42 | Bells |  Bells
Éjj konečně (skoro) konec roku ^^. Dneska jsme měli memoriál a hráli florbal - poslední -.- :D (nobody cares) a ten pocit když zjistíte, že máte na škole těhotnou holku - ty vole, jako fakt?! Ano, 14-ti letou holku, ach ty děti :D + návštěva sanitky, tyhle dny jsou čím dál lepší :D, co bude příště - pohřebák? Myslím že mě zas přepadla nálada, že nevim co přidávat, ale ono to přejde :D.

PS: Taky přikládám fotku z dnešního memoriálu, měla jsem taky video, zvuk přeskakuje a grafika taky není úplně fajn a fouká vítr -.-.
PPS: Ano, jen já to můžu vyfotit obráceně -.- :D

Aktuálně --> 0.4

14. června 2014 v 16:39 | Bells |  Bells
Wohou ^^, písemka z matiky za sebou a úspěšně za jedna ^^ (konečně jednou za uherák -.- :D) a stejně mě kr*va přezkouší -.-, doprčic :D! Když bude pan učitel hodnej a dá mi za 2 z F, bude to nejspíš s vyznamenáním, když nepodělám tu matiku no :D. Konec o mém prospěchu :D.
Já nevím jak vy, ale já cítím trochu lásky ve vzduchu ^^ :D. Teď taková otázka, chtěli byste, abych přidala začla psát nějakou povídku? (zase do konetáře jo x ne :D). Jinak přikládám jednu selfie-fotku z karnevalu co mám ^^, ale neřeknu která jsem já :P :D, krásnej zbytek dne a víkendu ^^

xoxo ℬells


Aktuálně --> 0.3

10. června 2014 v 12:08 | Bells |  Bells
Tak skoro 2 dny jsem přežila ^^, češtinu mám (a hodně doufám) dobře :D. Zítra mě čeká píšemka z matiky -.- ale jak se má v tomhle počasí sakra člověk soustředit ?! Už aby byly prázdniny a já se mohla flákat u bazénu s kámoškama ^^. Doufám že teď už budou dny ve škole trochu volnější ^^.Taky tu bude (doufám že brzo :D) článek na téma týdne (myslím že nebude, nějak mě nic nenapadá :D - 12.6.) a pár fotek z karnevalu ^^ a příkládám, že mi můžete psát na ask.fm otázky (odkaz je v menu) kdyby mě popadla nuda :D.
Jak se máte ve škole vy, doufám že o něco líp než já :D (právě ve škole cítím pot našeho spolužáka, prase jedno -.-)

Love & peace ^^

Aktuálně --> 0.2

6. června 2014 v 16:31 | Bells |  Bells
Omlouvám se, že jsem se vám tak moc nevěnovala. V sobotu jsem byla celej den pryč a v neděli nebyla chuť. A zítra taky budu pryč - ve městě je karneval kde se účastním ^_^. Navíc příští týden bude hororovej, protože učitelé budou zkoušet na vysvědčení -.- (hlavně mi jde v úterý o čj, dopr*ele práce -.- :D - držte mi palce :D) a sakra, matika, já se na to vy*eru už :D. Chtěli byste pak nějaký fotky z toho karnevalu :D?
Ještě jednou se moc omlouvám za mojí neaktivitu, ale je teď toho opravdu moc :/