Červenec 2014

Aktuálně --> 1.0

28. července 2014 v 11:05 | Bells |  Bells
Nazdar lidi :)!
Je to tady zase :D, opět vás žádám o hlas - http://ni-ia.blog.cz/1407/3-kolo-souteze (vím, jsem strašná :D).
Na srpen budu rozjíždět novej "projekt", takže se můžete těšit :), pár dní pojedu normálně, pak budu články nejspíš přadnastavovat, abych si mohlá dát aspoň menší prázdniny i od blogu :D. Další novinkou je, že jsem ostříhaná ^^. Nějak vám nemám už co říct :D, jo :D, ještě že fotky & video z Comic Conu sem dávat nebudu, je to skoro všude :D. Pro dnešek je to už opravdu konec :D.

Majta sa! :3
xoxo ℬells

Aktuálně --> 0.9

20. července 2014 v 12:57 | Bells |  Bells
Olá lidi ^_^. V první řadě, bych vám chtěla moc a moc poděkovat těm, kteří pro mě hlasovali, moc děkuju ^_^.Je další kolo, takže kdybyste chtěli zase hlasovat můžete :D - http://ni-ia.blog.cz/1407/2-kolo-souteze. Včera jsem byla u kamarádky na oslvě a koukali jsme na horor, myslim že to byl Sinister. No do pampelišky (budu používat jiné výrazy než mám v plánu :D), já se tak kurde bála! Jestli se chcete bát, doporučuju :D - 158935435/10 bodů strachu :D. Kdybyste viděli, či se plánujete podívat, napiště do kometáře, ať se aspoň trochu pobavím :D. A jinak, jak si užíváte prázdniny? Já se momentálně roztékám jak zmrzlina, ale zase lepší tohle, než zima jak v ruský pohádce :D, ale kdybych měla umřít buď na umrznutí nebo na uhoření, radši zmrznu :D.
Doufám, že máte skvělé a teplé léto :3.

xoxo ℬells


TAG - Písně

15. července 2014 v 18:30 | Bells |  Bells
Jak už určitě všichni znají - TAG/Y. Já jsem byla zatagována od Ronnie, takže děkuju :D. Sice jak píše, že by se měli zatagovat 2 lidi, ale já zataguju 3 - REBEL V*LE :D! Takže jdu na to :) Enjoy :)

Aktuálně --> 0.8

12. července 2014 v 10:40 | Bells |  Bells
Tak se tu po 5 dnech hlásím ^_^. Řeknu vám, středa byla neskutečná (potkala & objala Mišíka ^_^), ale čtvrtek byl ještě víc bo-ží :3. Na konec článku vám hodím fotku, abyste veděli proč :D :3. Jinak nic zajímavýho se asi nestalo :D, Furt u mně přetrvává lenost -.-, takže opravdu nic nového :D.
Phoebe dneska slaví 25. narozeniny (já si ještě pamatuju jak hrála v H2o, bóže, já ten seriál milovala :D), takže všechno nejlepší ^_^

Taky bych vás chtěla poprsoit o hlas (pro mě :D) - http://ni-ia.blog.cz/1407/1-kolo-souteze-nejhezci-misto - jsem tam pod Bells s Řeckem (Greece), popřípadě děkuju a kdykoliv oplatím :)

PS: s tou povídkou, to bude taky nějakou dobu trvat :D, ještě jsem ani nezačala :D

Artix :3, prostě je nemožný ho nemít ráda
A ano, jsem zamilovaná :D :3.
A podruhé ano, vím že se moc netváří, ale já bych po 4 hodinách měla taky dost :D.
(Pro ty, kteří by nevěděli, tak tam kde jsem byla, bylo warm-up - google vám kdyžtak pomůže :D)


Aktuálně --> 0.7

7. července 2014 v 10:32 | Bells |  Bells
Omlouvám se, že jsem teď nějak neaktivní, ale je léto (což je dost chabá výmluva :D). Nějak mi dochází nápady na mluvení :( :D. Prostě, když je venku pěkně nějak mě to neláká sedět doma u PC :D. Většinou napíšu minimální počet článků (jsem nehorázně líná :D). Já se s váma pro dnešek a nejmíň další 3 dny loučím :D. Ve čtvrtek razím na warm-up, tak to tu tuplem nebudu :D. Užívejte si léto :)

xoxo ℬells