Září 2014

Aktuálně --> 1.9 (článek o ničem :D)

27. září 2014 v 13:36 | Bells |  Bells

Takže čus lidičky ^_^. Na úvod - nic novýho se neodehrálo, odehrálo, ale nechci se o tom bavit..
Jen jsem chtěla říct, že má dneska Avril narozeniny ^_^. Já ty její písničky žeru :3, no, spíš jen některý :D, těch +/- 15 fakt miluju :D, ale to jen tak přibližně :D.

Posloucháte Avril, jestli jo, jakou písničku máte od ní nejradši? :')
Majte sa :3
ℬells
 
[poslední dobou ztrácím chuť a "nápady" co sem psát, takže přemýšlím o hiatusu, 
i když čas mám, náladu opravdu nemám, ještě uvidím..]

Aktuálně --> 1.8 (zmínka o podzimu, škole, mých ujetých spolužácích a několik omluv!)

23. září 2014 v 19:15 | Bells |  Bells

VAROVÁNÍ: Článek opravdu nedává SMYSL, proto ho v tom ani nehledejte, ti, co na čtení nejsou ani to nečtěte, zamotáte se!!


Aktuálně --> 1.7

20. září 2014 v 14:18 | Bells

Nazdar lidi :) (mám dojem že už to někdo říká :/), no :D, mám strašnou chuť se s váma podělit o mý včerejší zážitky a říct "pár" novinek :D.

Nominace číslo 2167

15. září 2014 v 19:44 | Bells |  Tagy


Tákže :D, dokopala jsem se k tomu :D. Byla jsem nominovaná od LenuShQy - takže děkuju a jdu na to :D

Aktuálně --> 1.6

13. září 2014 v 13:04 | Bells |  Bells
Takže nazdar lidi... Nějak jsem se rozhodla, že se budu snažit psát v sobotu - pravidelně :D, al enic neslibuju :D. Tenhle tejden byl šílenej, hnusnej tejden to byl, hnusnej! Ani nevíte, jak nenávidím středy, už od 6.třídy a teďm ještě víc :D. [momentálně se hryžu do prstu, protože nevím co psát ._. :D]. Já nevim ,poslední dobou mě to k blogu netáhne a ani moc mě to nebaví.
Já toho radši dneska nechám :D, půjdu dělat něco smysluplnějšího [Ehm, Lucko? jak může být něco smysluplnějšího, než psát na blog?!], třeba lízt na nervy mámě ^^, jo to bude ono :D, takže se mějte

ℬells

PS - až teď, jsem si uvědomila, že jsem už dávno byla nominová, takže to tu brzy bude ;). Moje třídní na týden odjíždí, tak snad se k tomu "dokopu" :D

Aktuálně --> 1.5

6. září 2014 v 10:41 | Bells |  Bells

Nazdar lidi.., to, že jsem chtěla napsat v pondělí, mi jaksi nevyšlo.., no, ono by vyšlo, čas byl, ale nějak ta nálada ne :D. Vpadla jsem do 9 a teď fakt musí jít všechno stranou, protože se chci dostat tam, kam opravdu chci. (a teď mi každý napíše - "chápu to" - nebo tak nějak :D). Budu se snažit obíhat affka, ale moc často to asi nebude :/. V pondělí už píšu první prověrku -.-. Řeknu Vám, že mám šílenej rozvrh, ale stěžovat si nebudu :D, jen řeknu to, že hnedka co v pondělí vstanu a přijdu do školy, musím na tělák -__-, hold si nevyberete :D, ale tak jako ještě to jde, velké holky nepláčou :D. Myslím, že tohle bylo vše co jsem chtěla říct - asi..

ℬells

PS - byla bych moc vděčná, kdybyste hlasovali pro mě tady --> ♥♥ - je to poslední kolo, tak popřípadě moc děkuju :* :')
[chtěla bych poděkovat *Lian* že pro mě hlasuje, a pokaždé co tam přijdu, je tam od ní hlas :'), moc děkuju :3 :)))]