Říjen 2014

Best Friend Tag

29. října 2014 v 11:21 | Bells |  Tagy

Ohledně tagu jsem nakonec zabrousila ke kamarádce, takže tu je 20 otázek a 40 odpovědí :D a popravdě, obě jsme se vyřádily na té druhé, že Míšo? :D. Takže snad se vám bude tenhle tag/článek líbit, a pokud se na něj chystáte, rozhodně mi to napiště do komentářů! :)

Míša (M), Lucka - já (L).

ENJOY :D

Malá vsuvka :D - dělám reklamu :DD - http://mykloshky.blog.cz/ - určitě ze mě pak bude mít radost, za ten spam na FB :/ :D

Aktuálně --> 2.2 - HALLOWEEN IN DA SCHOOL

25. října 2014 v 16:14 | Bells |  Bells

Ta animka mi přijde strašně vtipná :DD. Ale k tématu - HALLOWEEN!
V minulém článku jsem říkala, že se ve škole chystá halloween a já mám pro vás i pár fotek (snad mě za to nezabijou) a k tomu všemu mé skvělé připomínky :D + moc se omlouvám, ale já se musím vykecat, protože doma už to nepobíraj :/ :D a taky za ty spamy fotek :/ :D

Pro lepší vidění fotek si to zvětšte pomocí pravého tlačítka :D

ENJOY :))


Aktuálně --> 2.1

19. října 2014 v 11:30 | Bells |  Bells

KDO JE ZPÁTKY LIDI?!?! LUCKÁÁ!

V tomhle článku se "malinko" rozpovídám o včerejšku a o všem možném. Enjoy :)

Proč jsem nepsala v pátek, je, že jsem zkoušela make-up na halloween co by se ke kostýmu nejvíc hodilo, takže jsem pak vypadala jako Nicky Minaj ._. :D a včera jsem byla s kamrádkou na Mišíkovi ve Fontáně <3 (kde před ním byla módní přehlídka - a na ní jeden takovej docela pěknej kluk :D). Podpis ani fotku nemám od něj [mám, ale z července :D], jediný co jsem si přivezla byly vyřvaný hlasivky z mého "úžasného" zpěvu :D, a 2 takový cute prstýnku z C&A (teď dělám reklamu a žádný peníze za to nedostanu :((( ). Ten den jsem si maximálně užila až na pár momentů (jakože napřiklad že módní přehlídka trvala dýl, než výstup & autogramiáda Mišíka >___<), dokonce aj džus jsem si dovezla :'). Ale, fotku z července (kde mám ještě dlouhý vlasy, výraz jak absolutný šílenec, a ještě je k tomu mázlá, protože to fotil někdo za letu ._., ale co už - Lucka potkala a objala Mišíka <3 :D).

Ty jsi můj nejdražší parfém <3
Jak už asi hodně lidí ví, bude halloween, u nás ve škole se slaví, že jdeme do školy v maskách - bomba!. Už už jsem měla kostým na dosah a když mi ho táta přivezl od tety (měla jsem jít za sestřičku), tak to nakonec sestřička nebyla O.O (měl to být kostým jak nosily holky v kameńáku mám dojem - takový to modrý :D) a místo toho, mám plášť, čepičku a taštičku k tomu - takže v tom vypadámjako bych měla jít něco/někoho pitvat O.O, ještě je to ke krku a límečkem a je mi to dost nepříjemný a bejt v tom 6 hodin mě fakt neláká :D, takže zvažuju druhej kostým :D a ten vám neřeknu, protože to nemám jistý a nechci to zakřiknout :'), ale rozhodně sem pak postnu fotku :).


A co vy ? Co jste dělali přes sobotu a těšíte se na halloween, popřípadě zda se u vás na škole slaví, napište do komentářů :D

A protože kamarádka přidala tuhle fotku k sobě na blog, nezůstanu pozadu - zálesačky v lese :D


Nezapomeňte sledovat moje sociální sítě, kam píšu všechny nepotřebný věci :D

Majte sa :3
ℬells

Aktuálně --> 2.0

5. října 2014 v 14:38 | Bells |  Bells

Nazdar lidi ^^, přeskočím to téma - dlouho nebyl článek atd., dostaňme se k tomu, že je říjen ^_^, ve škole se bude chystat halloween, takže sháním věci kde se dá, včera nevyšel článek, protože (vlastně ani výmluvu nemám :D), byla jsem s rodičema na obědě, pak jsem ležela a v posteli a četla povinnou četbu do školy ._., plus dneska ráno jsem mobilizovala kamaráda co byl na 4Fans, jestli má to, co jsem po něm chtěla :D. Takže si dovedete představit, jak těžce nabitej program jsem měla :DD! A když už mám čas, dokresluju 2 fan-arty ^^.

Plus budu řešit ve škole 2 důležitý věci, pak mě čeká "přehlídka" škol, takže opravdu dávám hiatus. Ztrácím nápady o čem články psát a chvílema mě to opravdu nebaví a dělám to z donucení.. Je mi líto..

HIATUS: 5.10 - 17.10

ℬells