Únor 2015

Valentýn

14. února 2015 v 15:44 | Bells |  Bells

Valentýn.. tádyrádydá.. NE


Valentýn. Je. Prostě. Všude. >_Jděte všichni do háje :D. To je pro dnešek vše.
xoxo ℬells

Ne :D. Pojdmě se zamyslet - co je na Valentýnu tak zvláštního? Jasně, měli byste svojí drahou polovičku zahrnout lásku, ale co po zbytek roku? Budete se ignorovat? Asi nemám ducha Valentýnu.. :D (podle wikipedie Valentýn oddával snoubence, i když se to nesmělo - Bells hledala *.*)

Podle mě (teda zatím :D) je Valentýn .. o ničem. Všude najdete články o Valentýnu (že, Míšo :D), ale co to má za smysl?
Jestli se dva lidi mají rádi (aspoň já teda :D) bych se neřídila článkama o tom, co bych s druhou polovičkou mohla dělat - koukat na filmy, jít na procházku nebo si navzájem nalakovat nehty. Já bych se teda celej den válela před televizí a koukala na seriály a cpala se těma čokoládama z obchodů, kde na něj jsou neskutečný akce :D! A polovička ať kouká třeba na hokej. Přejmenovala bych to na den oddělení se od sebe - Bells, 2015 *clap clap clap*.
A teď seriózně :D - v ten den by si každej dělat co chtěl, druhá strana by se o něj/ní vůbec nezajímala. Zliješ se - no a co, budeš "jéjovat" jako Robin v HIMYM - no a co, zazpíváš si nahlas karaoke, až budou praskat okna - no a co, dneska je to povolený! Prostě oddělenej den *.* (ano, v hlavě 14-ti letý holky to zní až moc pěkně :D), ale zauvažujme, nebylo by to fajn, mít takovej den? Bud jsem zhulená, nebo tenhle článek prostě nemá chybu smysl. Možná byste si neměli ten článek ani číst :D. Radši už toho nechám
Mějte se a užijte si víkend *.*
xoxo ℬells