Květen 2015

1. projekt - informačka

27. května 2015 v 10:10 | Bells |  Tagy

(Dostala jsem nápad na další článek, kterej bude tak trochu motivační a budete se do toho moct zapojit společně se mnou. Ale to předbíhám O:) - více asi v pátek ;))

To co jsem chtěla říct, je, že se tu objeví "projekt" (určitě jste už o takových projektech slyšeli), kde se budu snažit (ano, opravdu se budu snažit :D) tenhle projekt za 30 dní dokončit. A o co se přesně jedná - každý den by měl na blogu být jeden článek - na danou otázku, či cokoliv jiného odpovědět.
Moje třída odjela na 12 dní pryč (a já zůstala doma, mwaha O:) :D) takže to budu mít trochu lehčí. Oficiálně tenhle projekt odstartuju 1. června. Popravdě, už se na to i dost těším ^^. Takže červen bude doslova nabitej :).

Harmonogram toho, jak by to mělo vypadat. Je možný, že čísla trochu upravím, ale myslím, že se máte na co těšit :)

Den 1 - 15 písniček, které mám ráda
Den 2 - 30 zajímavostí o mně
Den 3 - Oblíbený film a o čem byl
Den 4 - 4 věci, které bych nikdy neudělala
Den 5 - Oblíbení blogeři
Den 6 - Kam bych se ráda podívala; oblíbené místo
Den 7 - Jak důležité je vzdělání
Den 8 - Oblíbené seriály
Den 9 - Oblíbená kniha a o čem byla
Den 10 - Napiš něco o tvých přátelích.
Den 11 - Popiš poslední dva roky tvého života.
Den 12 - Co plánuju v příštích 5-ti letech
Den 13 - Okamžik, kdy jsem si přála být jinde
Den 14 - Osobnost, se kterou bych se chtěla potkat, a proč
Den 15 - 10 slov, která mě vystihují
Den 16 - Oblíbená jídla a pití
Den 17 - 5 věcí, které bych chtěla umět
Den 18 - Moje koníčky
Den 19 - 5 věcí, nad kterými často přemýšlím
Den 20 - Mé znamení v horoskopu a jak si myslím, že to na mě sedí
Den 21 - Já jako čtenář
Den 22 - Oblíbení youtubeři
Den 23 - Jak jsem se dostala k blogu
Den 24 - Momentální stav (zadaná nebo singl)
Den 25 - Moje vysněná práce
Den 26 - Vyjmenuj svoje závislosti.
Den 27 - Napiš něco o své škole.
Den 28 - Popiš svého vysněného kluka a čeho si na klucích všímáš.
Den 29 - Na co jsem ve svém životě hrdá
Den 30- Mé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc

xoxo ℬells

Zmínka o wattpadu, morčatech a blogu

25. května 2015 v 18:05 | Bells

Hádejte kdo je zpátky (možná)


Skoro za ty tři týdny jsem hodně přemýšlela, jestli má tohle ještě cenu. Moc mě to ani nebaví, vás to pravděpodobně nebaví taky :D, nemám nápady na psaní, v září nastupuju na střední (a to bude jinej kalibr než základka) a popravdě, nějaký další důvody ani moc nemám. Rozhodně se ale blogu zase moc tak vzdát nechci :D, ale no, promyslím to - možná..

Jestli přemýšlíte, že byste rádi něco přečetli a nemáte co, tak vám doporučuju Girl Online od Zoelly. Přelouskala jsem to za 5 dní a takhle zažraná jsem do knihy v životě snad nebyla. Možná to je tím, že se na Zoellu dívám :D, ale ona umí fakt báječně psát! Je to román, dejme tomu :D, a jestli jsem vás trochu naladila, můžete si to i přečíst - a to zdarma (ano, dělám si reklamu :D). Postupně to přepisuju na wattpad, a i když je to fakt makačka a mám z toho neustálého ťukání do klávesnice bolavý bříška prstů, jsem ráda, že tam nějaký reads jsou :D. Někam vám hodím link, kdyby vás to zajímalo :D.

Aneb jak knížka vypadá & jak jsem to musela postnout na instagram :DMožná jsem to už někam psala, ale už víc jak měsíc mám 2 morčata (táta počítal s jedním, a když jsme dostali 2, s tátou to málem šlehlo, no, byl vytočenej na nejvyšší stupeň :D). A aby toho nebylo málo, 8. května byla oslava u mý tety. Celá famílie se tam sešla, po nějaké době, mě dovezla babička domů, ať dám psovi najíst a morčatům natrhám trávu. Co se nestane. Když jdu do pokoje poprvé, nic, všechno v pohodě. O 10 minut se tam vrátím, a něco černýho se "válí" před domečkem. Samozřejmě Lucka neměla brejle a ode dveří na to čuměla. Jdu blíž a tam je morče. Dodávám - skoro mrtvý morče. A ne jedno z těch dvou, ale jedno z 5! Dámy a pánové, co se nestalo. Jedna byla těhotná! Wo-hou. A teď tam to mrtvý morče (ano, teď už bylo mrtvý), který Zoe okusovala žrala - doslova a ty další dvě děti taky. Já dostala panickej záchvat. Ač je to absurdní, já se rozbrečela (ano, ha ha :D) a okamžitě volala mámě, který byla na oslavě. Nezvedala to. Ani ségra to nezvedala. 3x jsem každý volala :D. Nakonec jsem se dovolala, stále jsem brečela, máma mi tam vysvětlovala, že to mrtvý mám vzít a vyhodit. Lidičky, to byl problém :D, já bych asi hodila šavli, kdybych na to měla šáhnout, i když přes igelit, ale to je jedno :D. Kdyby to bylo mrtvý od začátku, tak by se to možná i dalo (kecám, nedalo, hodila bych šavli stejně), ale já to viděla umírat! Přísahám na co chcete, dýchalo to :D. A pak .. to zemřelo. Děsnej zážitek. No, teď ty malý parchanti vyrostli, pískaj a všechno, a Robin (druhý morče - je to holka :D), jde po nich. Takže mají oddělenou klec a je na "detoxu". Fakt boží :D. Říkám vám, až je budu muset dát pryč, bude mi to děsně líto. Celkem jsem se rozpovídala - hups :D.

No, nevadí :D. Pro dnešek je to vše, ten zbytek affek co tam zůstal (snad tam někdo zůstal), oběhnu zítra - snad zítra :D). A jestli se mi bude chtít - jakože bude muset - změním i dess - jéééj :D.

Tady je link Girl Online na Wattpadu a můj účet na Wattpadu --> Girl Online na Wattpadu //// Já na wattpadu
Můžete mě sledovat taky na Twitteru, kde jsem nově a píšu fakt ujetý tweety :D --> Bells na twitteru

xoxo ℬells

První ranní květnový článek o ničem! Yey!

1. května 2015 v 0:41 | Bells |  Bells

PRVNÍ KVĚTNOVÝ ČLÁNEK!!

A ne, není přednastavený :D


Kdo by to byl čekal, že napíšu v tuhle dobu? Já totiž vůbec ne :DD. Kamarádka prohlásila, že tu bude chyb, jestli chce, tak je sem nasekám. Mačetou. Aby se neřeklo :D (radši ne :D). Víte, důvod proč to píšu, ten neznám :D. Ba ne, vim.
Rodiče odjeli ke známým a spí tam. Já nejela (jak boží O:)). Takže jsem se šla ve čtvrt na 10 umýt - vlastně, Lucka si napustila vanu a rochnila se v ní jak vorvaň na pláži :/ :D. Pak jsem zasedla k počítači (jak další boží pocit :D) a šla k omegle, tak jsem byla doteď, o půlnoci jsme si s Míšou přeposlaly "Happy new day ^^" (dělávaly jsme to tak o prázdinách, ty časy mi chybí :/) a pak jsem se rozhodla napsat článek. Horší je, že zase bude stát za prd, hůř :D.

Dneska včera :D, mě svině morčecí kousla do prstu (nehtu :D), když jsem jim tam dávala vodu. Ty kráso, mi utrhla kus nehtu :DDDD. (ano, důležitá věc, bez které by nikdo nemohl žít dál na téhle planetě!! :D). Radši to celý proškrtnu :DDD

Už vím :D - včera (ano, už včera), jsem byla odevzdat zápisovej lístek a pak jsme prošla se sestrou obchody (^^), koupila jsem si dvě knížky (a další nepotřebný věci :DD). Jednu mám rozečtenou a to - Popelčina kletba. Zatím to jde :D. Druhá je Puberťačka, mám dojem :D. A k mému ne/štěstí, jsou od německých spisovatelek, ale co už :D, jsou to taky lidi :D.

Pak mám pro vás další storku, ale napíšu až někdy jindy, nechci předbíhat :D (i když, já se spíš budu vracet, no, nevadí :DDD). Zatím se mějte, užijte si zbytek dne (jo, tohle je fakt děsně vtipný, když ještě skoro ani nezačal :DDDD).
0:36 - to je v pampelišce. Měla bych jít už konečně spát :DD. Až si to budu číst, budu se určitě proklínat :DD.

No jo, mějte se bóóm-basticky
xoxo ℬells