Srpen 2015

Střední, plány do budoucna, spolupráce s vámi, 10K, Nový rok 2016

28. srpna 2015 v 10:38 | Bells |  Bells

Nechci dělat tenhle článek nějak vtipnej (jako kdyby nějakej někdy byl) a vlastně ani nějakej dramatickej.
V nadpisu je 5 témat na který bych se chtěla hlavně zaměřit.

- Možná jste postřehli, že se chystám do prváku a hádám, že prvák je celkem těžký na zvyknutí. Nevím, jak mi to bude vycházet s psaním článků, ale chtěla bych, aby mi aspoň jeden týdně zůstal. Budu si muset zařídit plno věcí a jsem neskutečně ráda, že tam se mnou bude Míša ^.^

- Mám několik "vizí" do budoucna. Chtěla bych udělat článek na Halloween, možná i ty Vánoce, podělit se s vámi o můj život na střední. Netuším, jakou formou a hlavně jak, doufám ale, že se mi to nějak podaří.

- Další můj plán je spolupráce s vámi. Nevím, zda-li do toho mám jít a jestli do toho půjdete vy. Vlastně já to nemám domyšlené, jen mě to napadlo :D Jestli by vás něco napadlo a měli byste o to zájem, někam jsem dávala email. V menu, tuším. Pro klid na duši ho dám i sem --> magic-imperium@seznam.cz Je to jen výstřel do tmy, dobře? :D

- Pomalu se má návštěvnost blíží k 10 tisícům a pro mě je to neskutečně velký milník. Ráda bych vám to nějakým způsobem chtěla splatit, jen mě nenapadá jak. Takže jestli speciálně vás něco napadá, jsem otevřená kniha pro všechny nápady.

- Vzpomínáte si na můj poslední článek z května? Jak jsem říakala, že byste se mohli zapojit se mnou? Tak vám můžu říct, že letos to nebude :D. Mohlo by to začít příští rok leden/únor, nevím. Nechci to prohlásit za platné. Taky by se na konci roku měl objevit článek, který by měl být svým způsobem zajímavý..

No, to je asi všechno.
Tak v úterý ^-^

xoxo ℬells

Bells a její tvůrčí dílna

25. srpna 2015 v 8:00 | Bells |  Bells

Nechci to pojmenovat "Back to school" nebo tak, protože já to děsně nenávidím (vlastně ani DIY se mi moc pro tohle nelíbí :D). Stačí mi pohledy do novin a tam ZPÁTKY DO ŠKOLY a já bych ty noviny podpálila a řvala u toho. Jako indián.

Poslední úterní článek za srpen! Paráda, že? ._.


TT - Jak nemyslet

21. srpna 2015 v 0:08 | Bells |  Téma týdne
Odpověď najdete skoro až na konci. Píšu nesmysly, protože .. nevím.
Asi proto, že můžu?

Písnička je instrumentální.Přemýšleli jste někdy nad tím, jak nemyslet? Celkem záludná otázka, že? Podle mě jsou 3 teorie, podle kterých fakt nemyslíme.

1. teorie - Alkohol. S tím nemám žádné zkušenosti, ale rozhodně to vidím na lidech kolem sebe. Jednou se táta sťal pod obraz, že skočil do bazénu nahatej - u tety na oslavě. Děs! :D
A taky pravděpodobně ani nevíte, která bije - a to doslova.

2. teorie - Ospalost. S tím zkušenosti mám - a jak velký. Vždycky si říkám - zítra pojedu do Disneylandu, potkám Popelku a Šípkovou Růženku a .. a Sněhurku. Ano, když jste ospalí, nemyslíte. Tohle rozhodně doporučuju!

3. teorie - Říká se, že láska hory přenáší, ne? (Podle mne je to celkme hloupost, uvažovat zrovna o horách, ale fajn..) Vídáme to ve filmech - dva lidi se zamilujou a pak jsou schopni zabít člověka, protože se druhé polovičky dotkl. Jaj. Právě pozoruju sousedku, která se vyklonila z okna. Fuj tajksl. Já nevím, třeba to tak přijde jenom mě, že lidi se dostanou pod vlnu lásky a jsou schopni tak nějak čehokoliv. Nemůžu mluvit za sebe, v životě jsem se nezamilovala :D - díky bohu za to! Mně stačí, když mi někdo poblouzní hlavu a mám jí v pejru. Člověk nemůže ani dopsat článek, protože mu furt volá číslo, dejte mi pokoj!!Víte, ono na tý lasce něco fakt bude, protože fakt nepřemýšlíte.

Takže moje rada je - Zamilujte se, nejděte spát a spolu s tím člověkem se opijte. Nemůžu vám nic zaručit, ale myslím si, že budete totálně mimo a opravdu nebudete myslet.

Tohle je všechno, protože jsem neskutečně vyčerpaná a nic jinýho mě na dnešek nenapadlo :/
Omlouvám se, že článek nemá vlastně žádnej smysl, ale dneska by vlastně asi nic nevyšlo, protože bych nic nenapsala :D
A v úterý - no, nechme se všichni - včetně mě - překvapit, co ze mě zase vypadne ._.

xoxo ℬells

TAG - This or that?

18. srpna 2015 v 11:38 | Bells |  Tagy
...

S mojí sestrou - a affkem - jsme udělaly This or That.
Blog je -- zde --, kde je předchozích 20 otázek a odpovědí.


21.Blondýna nebo bruneta?
R: Přebarvená bruneta na červeno :D
B: Bruneta.

22. Peníze nebo láska?
R: Láska, za peníze lze koupit vše kromě, zdraví, štěstí a lásky.
B: Láska.

23. Vidlička nebo lžíce?
R: Lžíce, s ní jde jíst víc věcí než s vidličkou :D
B: Já bych všechno nejraději jedla vidličkou, tak asi ta :D

24. Vlaky nebo letadla?
R: Letadla :)
B: Sheldon má rád vlaky a nechci být proti (haha, seriálová postava ._.) Asi ale ty letadla. I když vlaky, no, letadla.

25. Hotel nebo motel?
R: Nějaký krásný hotel u moře s výhledem na pláááž, achjo, zase sním :D
B: Nechtěla bych skončit jako v Bates motel, tak hotel :D

26. Chytrý a ošklivý nebo hloupý a krásný?
R: Ošklivá už jsem :D tak třeba jsem aspoň trochu chytrá
B: Chytrá a ošklivá.

27. Den nebo noc?
R: Večer, když zapadá slunce
B: Podvečer? :D

28. Sportování nebo čtení?
R: Pořídit si rotoped, a na něm si číst a přitom cvičit :D
B: Při sportování si číst? Tohle nejde srovnávat. Obojí dělám ráda.

29. Pravda nebo lež?
R: Nesnáším lháře, radši přežiju pravdu, ať je jakákoliv.
B: Někdy lež, někdy zase pravdu. Tohle fakt nejde :D

30. Kočka nebo pes?
R: Jednoznačně pes, nechci urazit někoho, kdo má radši kočky, ale já je nemusím.
B: Pečka! (Pes a kočka, poznali jste to, že? :D)

31. Dlouhé nebo krátké nehty?
R: Krátké.
B: Spíš ty dlouhý, ale ne zas moc :D

32. Narozeniny nebo Vánoce?
R: Vánoce, miluju tu atmosféru, když můžu ozdobit byt, a večer svítí stromeček.
B: Narozeniny!!! Ten den je jenom můj!!! #egoista

33. Jaro nebo podzim?
R: U obojího je zima a ošklivo.
B: Jaro, protože pak přijde léto a po něm podzim :D.

34. Hluk nebo ticho?
R: Ani hluk, ani ticho, ale něco mezi.
B: Ticho.

35. Bohatý nebo chudý?
R: Chudý, ale šťastný.
B: Bohatý. Hehe.

36. Město nebo vesnice?
R: Okraj města.
B: Možná ta vesnička.

37. Cirkus nebo karneval?
R: Cirkus.
B: Karneval.

38. Umět létat nebo číst myšlenky?
R: Nechtěla bych číst myšlenky, pak přečteš něco se tě bude mrzet a budeš o tom vědět, radši létat, když zaspím do práce, hodilo by se mi to :D
B: Létat.

39. Nemít ruce nebo nohy?
R: Asi nohy, můžu jezdit na vozíčku, ale ruce bych nedala
B: Asi nohy. Ale pak, no, asi bych skončila stejně jako Will Traynor - odjela bych do Švýcarska :D

40. Puntíky nebo proužky?
R: Proužky.
B: Grr! Obojí. Nechci se dohavat o tom, jestli to nebo to. Obojí! Tečka. :D

xoxo ℬells

10 podob Bells

14. srpna 2015 v 15:04 | Bells |  Bells


Článek, o kterém jsem říkala v úterý. 10 podob mě - aneb proč by Bells nikdy neměla mít přítele.
Enjoy ^-^

1.typ - Nasraná hned po probuzení
Objevuje se především o prázdninách, když vysedávám po nocích na počítači a dělám bůh ví co. Jdu spát brzy nad ránem (pro mě to je jedna hodina ranní) a ráno na vás číhá hned několik problémů.

1. problém - sice se váš pokoj nenachází hned nad kuchyní, ale poličky, kde je nádobí, jsou přidělané na zeď, která je jaksi hned za vámi, nevím, jak jinak to popsat. Museli byste to vidět. Váš otec si usmyslí, že je ideální čas, aby vyklidil myčku. V 7:30.
Když jsem měla pokojík přímo nad kuchyní, což jsou jen 2 metry daleko od mojí současné postele, dělalo to divy. Otec na vás začne řvát, že si mám jít zase lehnout. Spánek nezaručen.

2.problém - dny jsou horké a vy si necháte na noc otevřená obě okna. Ráno, když jde vaše matka do skleníku, odchytne ji sousedka, která má zahradu přímo naproti mým oknům a začne se s ní "rozprávat" tak nahlas, že by to probudilo i mědvěda ze zimního spánku. Spánek opět nezaručen!

3.problém - vaše babička. Přijde si pro auto, které je u nás v garáži (bydlí v paneláku, který je pár set metrů od nás a zásadně nechce parkovat na jejich parkovišti, že jí nějací parchanti seškrábou lak. Moje babička je děsně populární, takže asi proto.) S tím, jak si jde pro auto (dokládám, že to je půl 8 ráno, kdy vy máte půlnoc) a tím, jak se snaží otevřít "potichu" vrátka, vzbudí psa, který začne štěkat na celý barák a tím vzbudí i mě. Vylítnete z postele s hnízdem na hlavě a jdete pustit psa za vaší oblíbenou babičkou. Babička jen dodá: "Nevzbudila jsem tě, kočičko?" Ne, babi, vůbec.

4.problém - morčata. Už se to nestává moc často, ale ráno, když jsem se posteli hla jen o milimetr, zavěsily se obě dvě (jsou to holky) na klec, čuměly na vás, u toho pískaly a čekaly, až se laskavě zvednete a dáte jim zrní. Vy jen rezignovaně začnete pískat jako oni, protože jste nechutně ospalí.

2.typ - Příznak nadcházejícího tuberáka
Máte zalepené oči, v jedné dírce u nosu máte nudli, že by se dala vcucnout jako špageta (dobře, tohle bylo nechutný!) a v krku vás bolí, jako byste vymetli koncert metalicy, nebo další skupiny, která je děsně kůl a vy jí stejně neposloucháte, protože máte odpolední čaje s plyšákama. Hodinu po probuzení se nesmím sklánět či prostě jen dělat kliky, jinak hrozí, že znovu usnu v té pozici, v jaké se nacházím.

3.typ - Produktivní Bells
Vyskytuje se velmi vzácně. Jde o příznaky toho, že si hned plánuje, co bude dnes dělat. Že si dá do těla - zacvičí si - uklidí si pokoj, vyluxuje a u toho jí budou jí opěvovat ptáčci jak Sněhurku.Jen jednou se mi to povedlo. A to tak, že jsem opravdu cvičila, a pak mě bolel celý člověk. Vícekrát jsem tyhle cviky necvičila! Z uklízení díky namoženému tělu nedošlo.

4.typ - Bells, která je pod vlivem jednodenní virózy.
Hned, co vstane, jí je blbě. Skuhrá, že život je na ho.no a co komu provedla, že si to zaslouží. Následně pátrá po tom, co včera jedla a když se dostane na možný problém, dá si facepalm a poté musí utíkat na záchod - který je mimochodem v přízemí, kdežto vy jste v prvním patře - a tam se vyzvracet. Možná, že vytáhne i svíčkovou, která byla k obědu minulý týden v neděli (Okay, tohle taky nebylo 2x příjemný..) Večer se cítí mnohem líp, ale rychle zapadne do postele, protože je přeci unavená!

5. typ - Bells a domácí práce
Vykliď myčku, vyluxuj, vynes odpad, zapni filtraci od bazénu, zalej kytky, vynes koše, dej zvířatům vodu, odnes si nádobí z pokoje, odnes si i ty flašky z pokoje, vymaluj na růžovo, spočítej zrnka prachu, přečti bibli a vysavuj si hlavu. Dobrá, ty poslední čtyři body byly lež.
Po tom, co shlídnu seznam toho, co mám udělat, bych nejradši zapálila dům .. nebo jen kopla do různých věcí. Nenávidím domácí práce, takže mi celkem trvá, než je všechny udělám. Jsem pak totálně rozčílená, že nemůžu jenom odpočívat a nic nedělat. Táta to komentuje tak, že aspoň něco dělám a těší se, až půjdu do školy. Jako by mrkání a dýchání nebylo vyčerpávající!

6.typ - Chystá se výprava do města/oslava narozenin/ Vánoce a další tyhle sra.ky!
Dopoledne stepuju před svojí skříní a vybírám si hadry, které bych si na sebe vzala. Když vyzkouším patery džíny, ze kterých mi jsou jenom jedny a to proto, že mi nakynula prdel, pomalu přestávám doufat, že mi budou lepší trička.
Když vyzkouším všechny trička, které mám, sesunu se k podlaze, protože mi nejsou v pase. A jakože proti mým krásným tukovým polšťářkům bojuju už víc jak rok! Vyberu si tričko, který bych nosila imrvére, protože prostě nezvýrazňuje moje břicho. Nadávám, že nemám víc hadrů!
Pak přijde na řadu make-up, kterého stejně moc nemám a skončím u řasenky a nějaký tyčinky, která by mi údajně měla zakrýt pupínky. No, velký kulový, je to ještě horší. Jednou jsem na oči přidala tužku na oči a už po 5-ti minutách jsem vypadala, jako bych stála hodinu v dešti. Takže tu jsem ze sebe rychle smyla. A tohle všechno mi zabere asi tak 2 hodiny. Žrout času.

7. typ - Hubnoucí Bells
Kolem půl 11 se převleče do speciálních věcí, které má na cvičení a přepne si na režim repráků. Pustí si video, kde někdo předcvičuje a ona cvičí taky. Půlku z toho oželí a dělá si svoje cviky. Druhou půlku dělá jisto jistě špatně. Opravdu si přeje zhubnout a jde do toho na plný pecky. Se spocenými vlasy se po nějaké době svalí na zem a tam kleje, do čeho se zase pustila. Chybí jí parťák, který by cvičil s ní. A takhle to jde dokola.

8. typ - Emotivní Bells
Už ráno z ní vyzařuje pohled - zmiz od tý ledničky a dej mi průchod! Sežere většinu věcí z ledničky i špajzky a pak chodí, kde by zase něco sebrala. V podstatě zajídá cokoliv - zlomený nehet, pomalý internet, i to, že váš crush stejně nebude váš manžel a vy jste jenom koule tuku, která stále žere. Hrůza a děs.

9.typ - Kritické pohledy na mou osobu
Nadává, že má tlusté nohy, paže, tváře, šilhající oči, že ukazováčky na nohách jsou delší než ostatní prsty, ploché nohy, špatný směr "drdolu". Kriticky si prohlíží v zrcadle každý milimetr svého těla a nakonec propukne v horlivý pláč, že tohle nemůže být ona a co se s tou holkou stalo!
No, holka, asi jsi sežrala hrocha.

10. typ - Dejte mi už, do prdele, pokoj, jinak vás přejedu kombajnem, který ani nemám!!
Tohle je kapitola sama o sobě. Jde o stavy, kdy se mě lidi ptají: "Jsi v pořádku? Je všechno v pohodě? Jsi si jistá tím, že ti nic není? Nestalo se něco? Co se děje? Tak se svěř, dokud mám náladu."
A když tedy odmítám cokoliv říct a řeknu: "Dej mi pokoj." Osoba ohlásí, že jeden už mám a snaží se to stočit na skřítka vtipálka. Ha. Ha. Ha. Umírám smíchy. Je. To. Tak. Otravný. Grr.
Jak tak koukám, za všechny tyhle stavy si vlastně můžu sama. Kdybych chodila spát dřív, kdybych si nasadila špunty do uší, kdybych nežrala jako prase, kdybych psa dala pod vliv sedativ, kdybych cvičila, tak bych nebyla hrouda tuku a tak dále. A jak se taky zdá, podle toho článku, co jsem teď napsala, jsem jedno chodící nasraný monstrum a zdám se být nepříjemná. Zdálky to tak vypadá a zblízka je to pravda. Věřte mi, tak hrozná občas nejsem.


Jestli by se vám líbilo pokračování aneb dalších 10 osob mě, stačí říct. Mě osobně to hrozně bavilo :D.
Nemusím - doufám - dodat, že některé věci jsou mírně přikreslené :D

xoxo ℬells

Book tag

11. srpna 2015 v 8:12 | Bells |  Tagy

Na začátek Vám chci moc a moc poděkovat, protože za minulý týden sem přišlo 145 lidí. V úterý sem přišlo 32 lidí - pro mě je to fakt neskutečný. Tolik lidí by se mi ani nevešlo do pokoje!
Pro mě je to fakt neskutečně velký číslo! Tímhle tempem bychom do konce roku 2015 mohli překročit hranici 10.000 návštěv. Fakt moc děkuju!
Miluju Vás všechny! ♥ ♥ ♥


1. Čeští nebo zahraničtí autoři?
Zahraničtí. Mně ty čestí přijdou až moc .. čeští

2. Oblíbený autor?
Jojo Moyes, Jane Austen a John Green. Od každýho autora jsem četla jen jednu knížku a fakt se těším, až si přečtu nějakou další!

3. Oblíbené citáty?
Asi knižní, že? :D

Máš jenom jeden život. Je to vlastně tvoje povinnost, prožít ho co možná naplno. - Will Traynor (Me Before You)
I will never, ever regret the things I've done. Because most days all you have are the places in your memory that you can go to. - Will Trainor (Me Before You)

Možná v sobě všichni máme zvrácenou touhu přibližovat se k věcem, které nás mohou zničit. - Kathleen (Silver Bay)

Maybe there's something you're afraid to say, or someone you're afraid to love, or somewhere you're afraid to go. It's gonna hurt. It's gonna hurt because it matters. - John Green
You can love someone so much. But you can never love people as much as you can miss them. - John Green

Ohlížej se nazpět jen tehdy, přináší-li ti to potěšení. Pan Darcy, nejsem si jistá. (Pride and Prejudice - Jane Austen)

Every time you post something online you have a choice. You can either make it something that adds to the happiness levels in the world - or you can make it something that takes away. - Penny Porter (Girl Online)

4. Máš doma určité místo, kde čteš?
Houpací křeslo, které mi stojí vedle skříně. Takže asi tam.
Nebo postel.

5. Čteš před spaním?
Spíš ale na wattpadu, kde nemusím svítit lampičkou. Tam čtu povídky, co píšou ostatní, protože knížky se mi tam moc číst nechce. Není to ono.

6. Dokážeš při čtení něco poslouchat?
Ne. Protože kdyby mi něco hrálo, musela bych do toho začít zpívat! :D

7. Knihkupectví nebo knihovna?
Knihkupectví! Není lepší pocit, než když si můžete neustále k těm novým knížkám čichat. Někdy se ale musím vypořádat s knihama z knihovny :(

8. Používáš záložku nebo random kus papíru?
Dřív jsem tam vždycky založila kus papíru, který jsem měla po ruce. Teď používám záložky.

9. Čteš dopředu nebo přeskakuješ?
Přiznám se, někdy přeskakuju. Nakonec se stejně k tomu na konci stránky vrátím, protože nevím proč :D

10. Kniha s ilustracemi nebo bez nich?
Dřív jsem chtěla jen knížky s obrázky, protože jsem neuměla číst, teď spíš bez nich. Asi by mě to rozptylovalo.

11. Která kniha tě rozbrečela?
Me Before You (Než jsem tě poznala). Baví mí dávat anglický názvy, protože mi to zní mnohem líp :D.
Ta knížka byla fakt krásná a dojemná. Brečela jsem víc, než u filmu Hvězdy nám nepřály. A tenhle pláč mě bude čekat ještě jednou, až se budu dívat na film podle stejnojmenné knížky. Ach jo. (Já vím, tu knížku cpu všude :DD)

12. Na kterou knihu se těšíš, že si přečteš?
Poslední dopis od tvé lásky, Hledání Aljašky, Všechny malé zázraky, Girl Online 2, Dívka, již jsi tu zanechal a v poslední řadě Username: Evie. Na ty se fakt těším!
Nejdřív si je ale musím koupit, že? -.-'

13. Co ted' momentálně čteš?
Nic. Nemám co :'(


Do tohohle tagu mě tagla Mykloshka, za což jí moc děkuju, protože jsem se mohla ponořit do psaní a nemyslet na to úmorné vedro.
Chtěla bych tagnout Ronnie, protože vím, jak moc ráda čteš a kolik volného času máš! :D *mrk mrk*

V pátek nás/vás čeká článek, který jsem psala včera v půl 11 v noci (v sobotu). U toho článku jsem se celkem zabavila, tak snad bude bavit i vás.

xoxo ℬells

July Favourites 2/2

7. srpna 2015 v 15:47 | Bells |  Beauty

Na druhý článek jiná písnička, jééj! ^-^

July Favourites 2/2
Překročila jsem 40 000 znaků, tak proto :D

Pro větší fotky pravým a zobrazit obrázek - to ale asi znáte :D.
Jen vám přestane hrát písnička :D


July Favourites 1/2

7. srpna 2015 v 15:39 | Bells |  Beauty

CHCI JEN ŘÍCT, ŽE TO MUSÍ BÝT NA 2 PARTY, PROTOŽE TO JE NA ČLÁNEK MOC DLOUHÝ ._.
July Favourites 1/2

Je tu ten "dlouho očekáváný" článek, který slibuju fakt hodně dlouho. No, tak dlouho zase ne, měsíc ._. :D.
Jak jste už možná poznali z nadposu článku, je to July Favourites. Bude tu 9 věcí, takže to bude trochu delší, protože to jsou převážně fotky :D. Okay, jdeme na to ^-^

Pro větší fotky pravým a zobrazit obrázek - to ale asi znáte :D.
Jen vám přestane hrát písnička :D

TT - Emoce a jiné nesmysly

4. srpna 2015 v 8:12 | Bells |  Téma týdne
PRVNÍ ČLÁNEK ZA SRPEN! JÁSEJTE!!


↑↑ A pojďme na "hymnu" léta! :D ↑↑
Taky jste Cool For The Summer? ♥ ♥ ♥

Tohle téma týdne mě celkem zaujalo. Protože já, jakožto emotivní člověk - ha ha ._. - těm emocím a jiným nesmyslům - teď nevím, jaký další nesmysly tam patří, ale okay :D - rozumím - aspoň si to myslím ..

Ještě než začnu, znáte ten pocit, když na vás - spíš vaší levou nohu ( 4 centimetry nad patu, mám-li být přesná O:) :DD) spadne velkej kus dřeva a vy se snažíte nezařvat, jako kdyby vás postřelili snad 25x? Jestli jste to zažili, napište mi na email a tam se domluvíme na vytvoření nějakýho super fanklubu pro 2 ^-^ :DD. Těším se na vaše mailyyy! ♥

Každej z nás zná ty dny, kdy prostě nevstanete tou nejlepší nohou ( v mým případě to je 6 dní ze 7. Haha ._.'). Celý jste naštvaní na všechny okolo (celá já) a když se vás zeptají, co ti je, naštvaným hlasem "zařvete" NIC! Já si to u sebe odvodím snadno - jsem fakt těžkej puberťák.
Velmi dramaticky řeším, co si vezmu na sebe, nadávám na svoje vlasy, protože je mám už po dni mastný, neustále se prohlížím v zrcadle, jestli jsem zase nepřibrala, jsem děsně naštvaná, že musím domů ze školy, protože bude doma plno kraválu a rodiče budou mít určitě nějaký hemzy, doma se 5 minut nemůžu přestat smát, protože jsem viděla video, který mě fakt pobavilo, v posteli se rozbrečím, páč All I Want od Gabči je prostě dojemný, do toho mám chuť praštit kamaráda, když mi řekl, že moc jím + praštit sebe, protože má tak trochu pravdu a večer (po to úúúžasným pláči) ulehnu s třepajícím se rtem, jelikož to zítra začne nanovo.
A to tam ještě nejsou ty stresy ze školy, prupovídky od rodičů - Jdi se učit! Tak Lucko, v září ti to začne. To budeš muset začít už makat! Střední tě změní, budeš se muset učit, nebudeš moct sedět u počítače. A v září (a vlastně po zbytek školního roku) - uč se, ukliď, udělej to, taky tohle, vynes si koš, uč se!, jdi něco dělat, slavný známky tu máš, fakt!, COS DĚLALA ŽE MÁŠ ZA 5?! JDI SE UČIT! Po téhle dávce mám chuť zalézt do kouta a brečet nad tím, že rodiče neví, jak je to sakra těžký v dnešní době a že nemají ani tušení, jak se sakra těžký být teenagerem v dnešní době, protože každý kouká na to, jak vypadáte, co nosíte a jak máte nakreslený obočí. Pecka! Ale to jsem odbočila.

Pokud jste si toho všimli, celý minulý odstavec byl vlastně plný emocí - nadávám, jsem naštvaná, pak zase děsně #happy, smutná, chuť někoho praštit, pak pláču a nakonec bych nejradši utekla někam daleko. Pryč od rodiny, školy, starostí a v poslední řadě kamarádů, protože ti se vás zeptají - Je všechno v pořádku? = Jo. - Jsi si jistá? = Jo! Tyhle "rozhovory" o tom, jak mi je, ty dokážou naštvat do nejvyšší míry :D. A já vím, že moje kamarády mě moje náladovost štve, ale to jsem prostě já O:) :D. Skoro u všech zpráv, který mi poslední dobu přijdou (Je tam to skoro u všech, okay? Nad některýma zprávama se usmívám ^-^), tak jen zakroutím očima a hned jsem podrážděná. To je prostě klasická Lucka :D. Zase jsem odbočila. Shit!

Já jsem si vlastně uvědomila až dneska, že emoce jsou s námi neustále. Je to každodenní záležitost a my ji vnímáme stejně tak, jako to, že školní hodina má 45 minut, ale zdá se to na víc jak 1 hodinu a půl.
Opravdu netuším, co bych bez těch "krásných" emocí dělala. Dokážete si to představit? Žít jako robot - bez jakéhokoliv smíchu, smutku, strachu, nervozity a další tucet různých pocitů. Ale buďme upřímní, kolik z nás - a kolikrát - by využilo takovýho tlačítka, kdybychom si emoce mohly vypnout. Já bych to udělala hned několikrát! No, horší by to asi bylo se "zapínáním" ...

Celkem neuvěřitelný, že jsem to tak roztáhla a že jsem to vztáhla hlavně na mě :DD. To je zase článek, jesus ._.
V pátek se snad všichni dočkáme článku, který mám na programu 3 týdny.

Mimochodem, proč nejásáte? :'(

xoxo ℬells