Listopad 2015

Jaké bylo vlastně Hunger Games?

28. listopadu 2015 v 8:00 | Bells |  Bells

Možná z Vás někdo postřehl, že do kin vstoupila poslední část Hunger Games. A hádejte, kdo tam nesměl chybět?
Já. O:)
Minulou sobotu večer jsem vyrazila s kamarády do města, kde jsme se prostě museli vyfotit v zrcadle ^•^. ↓
Ano, jsem ta nejmenší -_-' :D


Buďme upřímní - na první díl jsem se podívala až letos, když ho dávali v televizi. Je dost možný, že jsem pokračovala ve sledování jen proto, že tam hrál Josh a od druhého dílu Sam.
Na první tři díly nemám tak nějak názor, když jsem ale v sobotu ve tři čtvrtě na deset vyšla z kina, byla jsem jako opařená.

Nečetla jsem knížky, takže jsem absolutně nevěděla, na co vlastně jdu.

To, že támhle zemřel nějakej velitel, že na sestry vystřelili a je to zabilo, to mi bylo úplně jedno, vlastně jsem se i toho celkem bavila (:D), ale když se film dostal do bodu, kdy bojovali s muttama, věděla jsem, že je zle. V jedné ruce jsem držela křečovitě čokoládu, která se mi začala pomalu rozpouštět a druhou rukou jsem pevně svírala opěradlo sedačky a pomalu provolávala "Finnicku, ne!" Myslíte, že to pomohlo? Ne.
Mám takovej dojem, že jsem byla jediná v kině, která jeho smrt nesla celkem blbě. :D Kdybych tam neměla tu čokoládu, tak se snad rozpláču a kdybych měla popcorn, tak ho hodím po plátně.

A víte, co je na tom všem nejhorším? Příští rok má vyjít film, kde si Sam (Finnick) zahraje hlavní roli a na konci umře. To bude tutově brečet! :D


V kině jsem si ovšem taky zahrála na věštce. Když Katniss nastupovala, aby trefila Snowa, věděla jsem, že to neudělá. Protože pffu, ta blbka jí zabila sestru :D Ale divím se, že se trefila, když stála tak blbě za tím sloupem, kde byl Snow.
Jestli existuje ještě něco, co mě nepřekvapilo, tak je to smrt Prim. Na facebooku se několikrát objevilo video, kde tancuje Katniss s Prim a k tomu, že ji chtěla udržet naživu. Takže vám prostě dojde, že zemře. Ale jak zemřela, to mě přakvapilo.


X desítek lidí, se stěžovalo, jak ten konec skončil. Já nevím, ale mně se líbil. Skončila s Peetem. Podle mě se k ní Gale prostě nehodil.

Nevím, jak vám, ale mně se celé Hunger Games líbilo víc, než Harry Potter a strašně ráda se k celé téhle sérii vrátím ..Snad jako poslední věc - kluci, dám vám radu. Holky, které se dívají a mají rady HG, nesnažte se být pro ně Galem, Romeem či někým jiným, buďte jejich Peeta ♥Jestli bych měla celé HG hodnotit, tak dám 8/10, protože ty svoje mouchy má, ale podle mě byl poslední díl ten nejlepší (a to i přes smrt Finnicka :D).


Takže snad se Vám článek trochu líbil a brzy u dalšího ♥

xoxo ℬells

Bells znovu na chirurgii

23. listopadu 2015 v 12:06 | Bells |  Bells


Jsem normálně zapomněla, jak psát :D
Nemohla jsem si pomoct, ale dneska na mě ten sníh udělal dojem a musela jsem si ho sem dát ^•^

Pamatujete, jak jsem psala minulý rok v prosinci, že jsem jela na chirurgii? No, tak letos jsem tam jela znovu. Jéé.
Chodila jsem tam týden a až po týdnu se rozhodli, že mi to teda jako provedou.
Kvalita některých doktorů je opravdu .. šílená. (y)
A tak jsem tedy dnes ráno dorazila na polikliniku. S babičkou, která řídí jako šílenec. Raději mě poslala dovnitř, že zatím zaparkuje. A tak jsem tedy šla na řadu hned, bez babičky - zaplať pán bůh, protože kdyby tam byla babička, asi by ten zákrok provedla ona sama. Ona pak mezitím každému v čekárně vykládala, že jsem její vnučka, a že mám to a to, taky to, že jsem na zdrávce a studuju maséra. A to nemluvím o tom, že dneska málem napálila do hroudy sněhu. Moje babička je prostě výhra v loterii.
Takže jsem znovu dostala injekci, znovu jsem cítila ten zápach dezinfekce, zas a znovu se musím mýt tak, že mám nohu ve vzduchu. Ach, ty časy mi ták chyběly
A tak se vám hlásím z domova, s nohama na židli, s Hello od Adele na uších a sněhem za oknem. Jaká nádhera. Akorát mi tu chybí čaj.

Ještě se s vámi chci podělit o knížku, kterou mám už skoro dočtenou. Autorce lékaři zjistili ALS - onemocnění,
při kterém vám odumírá každý sval za svalem a není možné vyléčení. Viděla jsem ji v levných knihách asi za 29 Kč a říkala jsem si,
že to buď bude stát za to, nebo ne. A ono stálo.
Nikdy jsem si do knížka nic nepsala, neškrtala či podobně.
Ale u téhle, u téhle jsem prostě musela a nelituji toho.
Použila tam ipár citátů, který já naproto miluju, takže prostě něco neskutečnýho ^^. Navíc i ta obálka se hodí na tohle počasí ^^Asi jste si všimli, že mám nový lay. Chci jej mít do té doby, než se rozhodno pro zimní a pak pro vánoční. Jej ♥
Buď ještě tenhle nebo příští chci vydat něco jako recenzi, tak nevim, jestli Vás to bude bavit, ale bude to zase něco jiného, že :D
Do té doby se mějte krásně ♥

xoxo ℬells

Bells a podzim

10. listopadu 2015 v 6:30 | Bells |  Bells


Stejně se mi nějak nechce věřit tomu, že je listopad. Možná to je tím, že na listopadové poměry je celkem teplo. I tak je to krásné období. Procházíte se venkem, kolem vás padá listí a vám se zdá, že jste se ocitli v lyrics videu na WILD.

Naši sousedé mají strom, který má krásné červené listí. Vy stojíte "v okně", v ruce držíté šálek s teplým čajem, svítí sluníčko, padá listí, občas projede v ulici auto a tím obohatí svými "krásnými" zvuky tiché sousedství. Nadechnete se a do plic vám proudí čerstvý vzduch. Koukáte se na ten sousedovic strom, jak jeho větve s listy vlají v lehkém větříku a usmíváte se. Pak na vás zavolá máma, ať jdete natrhat morčatům trávu, dokud ještě je. A když se vzdáte toho místečka u okna a odejdete na zahradu, je to jako na jiném místě. Slyšíte šelest stromů, jak támhle štěká pes, cítíte ten větřík, jak vám proudí pod košilí, co máte na sobě a taky to, jak vám sluníčko postupně prohřívá celé tělo. Nádech. Výdech. Podzim je tady.
A podzimní depky také.
Ráno je pochmurné, všude mlha a počasí se rozhodlo, že vám cestu do školy okoření deštěm. A najedou si sedíte v autobuse, koukáte z okna, na sklo dopadají kapky, které vytváří jakési cákance. Lidé na chodnících chodí s deštníkama a vy si říkáte, že by to chtělo písničko All I Want od Kodaline (v lepším případě Wildest Dreams od Tay).
Nevím, jak vy, ale já miluju déšť. Jednou bych chtěla zažít tanec v dešti nebo v něm aspoň něco nafotit ^-^


Ani nevím, proč je tenhle článek takový, jaký je :D. Prostě jsem večer sedla a psala a vzniklo mi tohle. Já nevím, jak vás, ale mě to bavilo psát :D (kolikrát jsem použila slovo "nevím" .___.')

Jak si užíváte podzim vy? Nehledě na to, že za chvíli je 1. advent (moje máma ráda počítá, kdy co je ._.')

Doufám, že se máte skvěle a že si užíváte, jak jen to jde :)

Mám vás moc ráda,
xoxo ℬells