Září 2016

Bells "psychopatem"

1. září 2016 v 17:44 | Bells |  Bells

Ah, všichni jsme se na dnešek tak těšili, že?
Popravdě, já si myslím, že ty první dva dny jsou v pohodě, pak přijdou horší dny a vy budete proklínat všechny a všechno (aspoň já to tak budu dělat, jak tak koukám na svůj rozvrh).
Takže jsem vlastně skoro dvě hodiny trávila tím, že jsem pozorovala spolužáky, co přežili opravky a v hlavě mi pořád dokola hrála jedna písnička, jako nějakýmu psychopatovi.
Ale vy vlastně nikdy nevíte, že sedíte vedle psychopata, že :D

A když jsme šly s Ráďou doprovodit kamarádku na nádraží (kde jsme skejsly 2 hodiny, protože jí to do tý prdele, kde bydlí, dřív nejelo), objevil se tam taky můj "crush" a já měla chuť se tím psychopatem opravdu stát, protože ten jeho úsměv a hlas .. grr (dodávat, že jste si na mě mohli osmahnout třeba slaninu, jak to ve mně vřelo, snad nemusím :)))))) )

Jaký jste měli první den vy? (teda pokud jste na škole, ofc.)


Což mi tohle první září připomíná, že sestavuji playlist, abychom se ještě na malou chvíli mohli vrátit k létu (u kterýho mám poprvý dojem, že uteklo fakt nehorázně rychle. Srpen byla taková malá neděle :/)

Tak mě tak napadá, chtěli byste, abych přidávala na něco i recenze, protože už teď mám dokoukanej jeden film, který mě do sebe úplně vtáhl a já bych si nejraději pořídila baseballku.
Napadlo vás z mých malých dvou nápověd, o čem mluvím? :D
I kdyby ne, tak nevadí :D
Užívejte zbytek celkem teplého dne a u dalšího článku ^-^..

xoxo ℬells