Říjen 2016

Halloween Cat Makeup tutorial lvl. Bells

31. října 2016 v 10:00 | Bells |  Beauty

Protože prostě dávat si něco na obličej, to je prostě moje specialita. Je jedno, jestli to je barva na tělo, make-up nebo těsto.
Kdo by nechtěl dělat článek o postižené kočce?


"Cracked Porcelain Doll" vol. 2

29. října 2016 v 18:12 | Bells |  Beauty


Říjen se říjnem se sešel a mé nebohé já se rozhodlo, že se opět zapatlá barvama.
A při dělání se vždycky tak skvěle bavím - potřebuju smrkat, tlačí mě čas, něco si rozmažu, vlasy se lepí nebo barvě začne být horko a začne se roztékat a vy musíte strčit hlavu někam do studena, aby to ještě chvíli vydrželo.
Kdo by to nechtěl?▼ Bells a její Halloweenská nálada ▲

22. října 2016 v 15:38 | Bells |  Bells


My favorite song of the A U T U M N - ♥ THE WRECK OF OUR HEARTS by Sleeping Wolf ♥
Já vůbec nevím, kam ten čas utekl.
Byl začátek září a najednou je říjen - skoro konec října.
J A K?!


Víte, že mám tohle rozepsaný od začátku října a furt se nemůžu dokopat ke konci? Vždycky se shodou náhod stane, že musím dělat prostě něco jiného :D Za což se omlouvám, ale prostě když se tomu věnujete skoro 10 let, pomalu ztrácíte chuť (což já ztratila už někdy dávno :D).

Každý z nás má jisté tajemství, že? Včetně mě. A tak strašně moc bych vám chtěla toho TOLIK říct, jako bych měla v sobě takovej ten kámen, ale vzhledem k tomu, že o blogu ví lidi, který by zrovna těhlech pár věcí vědět neměli, tak si to nemůžu dovolit.
Třeba, až budu vědět, že se blíží konec, se dozvíme všichni, jaké bylo zažít nejhorší a nejlepší noc zároveň a i to, co se stalo o dva měsíce později.

Nevím, jestli na vás dolehla taková ta klasická podzimní nálada (#AutumnVibes ♥) spjatá s Halloweenem. Což na mě dolehla i klasická podzimní depka, kde i mi google testy hlásaly, že trpím středně těžkou depresí a měla bych najít pomoc.
Tak jsem se sebrala a šla spát :D.

Během příštího týdne můžete čekat něco na Halloween (chtěla bych udělat 3, ale kdo ví), který tak miluju a pak se budu připravovat pomalu na Vánoce, protože bych řekla, že letošní budou fakt pecka, jelikož jsem si letos mohla dovolit koupit o něco lepší dárky díky brigádě a v prosinci vám napíšu nějaké nápady na dárky ^-^ Doufám, že nejsem jedinej blázen, co má většinu dárků ze srpna O.O :D


Pro tuhle chvíli je to všechno, protože mi došlo pití a mám celkem žízeň .. :D

xoxo ℬells