Srpen 2017

Poslední první článek

13. srpna 2017 v 13:52 | Bells |  Bells

Ono se to píše celkem těžce a i když jsem si u oběda v hlavě říkala, co napíšu, nějak se mi to vypařilo.
Kdysi dávno jsem psala, že mám v hlavě nápad, že bych si založila novej blog, jelikož sem nemůžu psát všechno, co bych chtěla z toho důvodu, že o tom ví až moc lidí. Ano, je to moje chyba, že to ví, ale v tý době jsem neměla potřebu psát věci, jaký chci psát poslední dobou a taky hlavně jsem měla zaměření na něco jiného.

Takže ano, založila jsem si novej. Možná to bylo v afektu, ale je to asi to nejlepší rozhodnutí, který jsem teď schopna udělat. Nebudu sem dávat odkaz na novej, protože by se stalo to samý a já chci psát o věcech, o kterých tady nemůžu před těma lidma, co adresu znají. Ne proto, že bych jim nevěřila nebo to bylo o nich, ale proto, že nechci, aby to věděli, když nejsou úplně moji nejlepší kamarádi. Ono to zní úplně podivně, ale v mojí hlavě to zní líp, logicky.

Za těch 6 let jsem tu objevila kus sebe, dožila tu dětství a napsala pár článků, na který jsem fakt pyšná, že jsem napsala a lidi, kterým to bylo určený, si je opravdu přečetli a dostala jsem na ně od nich ohlasy. Poznala jsem tu několik skvělých lidí a jsem za to opravdu vděčná. 6 let je dlouhá doba a nebaví mě to tak, jak by asi mělo, a proto jsem sem přestala chodit, psát (protože moje nálada za posledních 6 měsíců je převážně negativní) a i kvůli tomu návštěvnost a počet komentářů klesla na absolutní nulu, takže skutečně nevím, kolik lidí si tenhle článek přečte.

Tenhle blog byl jako oblíbený starý svetr, který mi už není a je mi líto ho vyhodit. Můžu litovat, ale musím jít dál.
Děkuju za těch 6 let.

ℬells